
51 238,80 ₴
М'ясорубка APACH ATS22UT 1Ф призначена для подрібнення м'яса і риби в фарш. М'ясорубки APACH - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, простотою у використанні і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 250 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Розміри, мм: 470 х х 510;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка APACH ATS22UT 1Ф:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка APACH ATS22UT 1Ф:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено включати м'ясорубку в холосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 250 |
| Система ножів: | unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 470 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 23 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 470 мм |