
Відправка з 01 травня 202630 340,80 ₴
М'ясорубка APACH ATS22 3Ф в основному використовується для подрібнення свіжого м'яса і риби до стану фаршу. М'ясорубки APACH - це найкраще рішення по параметру ціна/якість. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю збірки матеріалів, ергономічним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprice;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 100 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 440 х х 510;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка APACH ATS22 3Ф:
• М'ясорубка 380 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprice;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка APACH ATS22 3Ф:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно заглушити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи вийдуть з ладу, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 24 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 24 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 440 мм |