

24 148,80 ₴
Тістоміс RAUDER LT-10 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники RAUDER (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси RAUDER - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс RAUDER LT-10 оснащений діжею на 10 л вмісту. Вихід тіста становить 7 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс RAUDER LT-10 легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 7 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 540 |
| Глибина, мм: | 320 |
| Висота, мм: | 650 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 7 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 540 мм |