

25 180,80 ₴
М'ясорубка RAUDER LL-32S використовується для отримання високоякісного рибного або м'ясного фаршу. М'ясорубки RAUDER - це найкраще рішення в своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю конструкції корпусу, ергономічним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - 1/2 unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 300 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габаритні розміри, мм: 270 х х 440;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка RAUDER LL-32S:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток 1/2 unger;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка RAUDER LL-32S:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зламаються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 300 |
| Система ножів: | 1/2 unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 34 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 270 мм |