


Відправка з 01 травня 202666 357,60 ₴
Планетарний міксер RAUDER LM-40 обладнання, що часто використовується для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер планетарний використовують для замісу різного тіста, сиру і фаршу, а також для збивання кремів, мусів і приготування пюре, соусів та коктейлів загальним обсягом 40 літр. Серед великого вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери RAUDER (Китай) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Планетарний міксер RAUDER - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер RAUDER LM-40 легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Швидкість, об/хв: | 65/102/296 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | чавун |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 1050 |
| Вага, кг: | 170 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 610 мм |