


26 522,40 ₴
Планетарний міксер RAUDER LM-20 обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських цехах, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для бізе і меренге, різних соусів, заправок для салатів а так само майонезу загальним обсягом 20 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери RAUDER (Китай) користуються заслуженим попитом у кухарів. Планетарний міксер RAUDER - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер RAUDER LM-20 дуже просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 105/180/425 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | чавун |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 500 |
| Глибина, мм: | 430 |
| Висота, мм: | 760 |
| Вага, кг: | 92 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 92 кг |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 500 мм |