
22 239,60 ₴
Планетарний міксер RAUDER LM-10 важливе професійне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним обсягом 10 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку HoRaCa міксери RAUDER (Китай) користуються великим попитом у кухарів. Планетарний міксер RAUDER - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер RAUDER LM-10 дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 90/160/300 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | чавун |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 640 |
| Вага, кг: | 67 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 380 мм |