

4 695,60 ₴
Гриль роликовий RAUDER JRG-05G на 5 роликів використовується для приготування та підігріву сосисок або ковбасок, приготування хот-догів в установах фаст-фуду, кафе, барів чи ресторанів, а також на заправних станціях. Роликові грилі RAUDER - це ергономічний дизайн, завидна місткість, просте технічне обслуговування і, звичайно ж, висока міцність конструкції.
*Примітка: в моделі Rauder JRG скло опускається до самого низу роликів і при заміні піддону потрібно акуратно ставити його на місце, щоб не пошкодити скло.
Гриль роликовий RAUDER JRG-05G з підключенням 220В і потужністю 0.75 кВт здатний економічно працювати в режимі 24/7 без помітного навантаження на електричну мережу. Апарат оснащується 5 роликами з можливістю розмістити цілих 4 сосиски в ряд, що забезпечує загальне разове завантаження гриля в 20 сосисок. Якщо ви готуєте хот-доги в комплексі з булочками, то варто задуматися про придбання контактного гриля, так як роликовий гриль не розрахований на підігрів булочок.| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+300 |
| Завантаження, шт: | 20 |
| Захисне скло: | є |
| Кількість зон нагріву: | 1 |
| Кількість роликів: | 5 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал роликів: | нержавіюча сталь |
| Піддон: | зйомний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глибина, мм: | 280 |
| Висота, мм: | 460 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Місткість | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 0.75 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 570 мм |