


3 147,60 ₴
Фритюрниця RAUDER JEF-8 об'ємом 8 л явно виділяється серед конкурентів своїми високими масо-габаритними якостями: при габаритах корпусу 300х380х300 мм вона оснащується кошиком 180х210х100 мм, тобто зазори між кошиком та корпусом достатні щоб масло ефективно прожарювало вміст кошика по всьому контуру.
Фритюрниця RAUDER JEF-8 має в своєму наявності так звану "холодну зону", яка не дає сокам та дрібним залишкам їжі нагріватися і змінювати склад масла. Принцип "холодної зони" полягає в тому, що тен камери кошика розташовується не на дні, а як-би оперізує камеру по колу. Таким чином дрібні залишки та соки, які осідають на дно не нагріваються, а масло довше може залишатися чистим і прозорим.
* Примітка: фритюрниця RAUDER JEF-8 може використовуватися для приготування самих різних видів страв: картоплі фрі, курки, креветок, сосисок, сирних снеків, риби в клярі, чебуреків та навіть пиріжків
Особливості:| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | немає |
| Об'єм ванни, л: | 8 |
| Робоча температура, °C: | 50-300 |
| Розміри кошика, мм: | 180х210х100 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм масла | 8 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |