


40 000 ₴
Ківшовий дозатор ДК-1, з вібраційним живильником, призначений для фасування ваговим способом дозування сипких непилових продуктів у готову тару або упаковку ( пакет, мішок, коробку).
Дозатор призначений для вагового дозування сипучих продуктів з високим ступенем точності. Дозування проводиться готові пакети з поліетиленової плівки. Працює в напівавтоматичному режимі і вимагає від оператора установки тари, подачі команди на початок дозування та забору заповненої тари.
Робочий діапазон ваг від 30 г до 3 кг (3 кг за умови, що продукт поміщається в ковш)
Дозірувальне обладнання дає можливість упаковувати такі продукти як крупи, короткорізані макаронні вироби, горіхи, насіння, цукор і т. д.
Технічні характеристики:
Переваги дозатора:
• На відміну від об'ємних дозаторів не має обмежень на зміну продукту, що дозується;
• Пам'ять вагового (з стрічковим або вібраційним живильником) дозатора на 14 видів продукції;
• Всі вузли, що контактують з продукцією, виготовлені з нержавіючої харчової сталі 304.
| Матеріал корпуса: | нержавеющая сталь |
| Тип управління: | полуавтомат |
| Тип встановлення: | напольный |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Украина |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 600 |
| Ширина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 2050 |
| Вага, кг: | 70 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДК |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Загальні параметри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 2050 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |