
78 432 ₴
Шафа для дозрівання м'яса має Frosty H150S об'єм 150 л. Корпус кольору Titanium (титан), двері з 3-х шаровим Low-e склом у нержавіючій рамці, 2 нержавіючі полиці. Внутрішнє оздоблення шафи - нержавіюча сталь 304. Усередині передбачено LED підсвічування, вугільний фільтр. Шафа оснащена комп'ютеризованою панеллю управління з LED-дисплеєм. Робочі параметри: t=+1°/+22°C, вологість 60-85% RH, UV-стерилізація.
| UV-стерилізація: | є |
| Вугільний фільтр: | є |
| Діапазон контролю вологості, %: | 60-85 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +1 ... +22 |
| Завантаження, кг: | 20 |
| Кількість вентиляторів: | 1 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Колір: | Titanium (титан) |
| Об'єм, л: | 150 |
| Призначення: | для дозрівання м'яса |
| Розмір полиці, мм: | 480х380 |
| Скління дверей: | 3-шарове Low-e |
| Тип охолодження: | статичний |
| Тип управління: | сенсорне |
| Підсвітка: | є |
| Комплектація: | підвіска для м'яса, 6 гаків, резервуар для води, піддон |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 46 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 150 л |