



18 903 ₴
Планетарний міксер GOODFOOD PM-B10S важливе професійне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських цехах, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Міксер планетарний дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішування тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, заощадити витрати часу і залучати менше персоналу для приготування кінцевого продукту загальним обсягом літр. Серед широкого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання, міксери GOODFOOD (Китай) користуються великим попитом у кухарів. Планетарний міксер GOODFOOD - це в першу чергу надійність, простота й оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер GOODFOOD PM-B10S дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного очищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 302/1000 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 260 |
| Висота, мм: | 445 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 390 мм |