
18 111,60 ₴
Соковитискач SIRMAN APOLLO CROMATO (без кришки), незамінне обладнання на кухні ресторану, бару, готельно-ресторанного комплексу, прилад швидко і без будь-яких труднощів приготує продукт для клієнта. Соковитискач електричним пресом з прижимом SIRMAN працює від звичайної мережі у 220 В.
Соковитискач SIRMAN APOLLO CROMATO (без кришки) призначений для цитрусових, виготовлений з якісних компонентів, володіє красивим зовнішнім виглядом, що дозволить йому вписатися у Ваш сучасний дизайн кухні.
Важливо:
1. Соковитискач SIRMAN APOLLO (важіль).
2. Упаковка.
3. Інструкція.
4. Гарантія 12 місяців.
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал виробу: | пластик із хромованим покриттям |
| Призначення соковичавлювача: | для цитрусових |
| Швидкість, об/хв: | 320 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Комплектація: | без притискної кришки |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 210 |
| Глибина, мм: | 210 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 320 об/хв |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |