
10 423,20 ₴
Поверхня для смаження FROSTY FGET502 (комбінована) з розміромповерхні для смаження 500х400 мм, має настільний спосіб розміщення і запринципом роботи замінює сковороду. Дане обладнання використовується дляприготування будь-якого виду м'яса, риби, овочів і практично будь-якихпродуктів, які можна приготувати на плиті; ідеальні для тостів з начинкою,гарячих бутербродів різної товщини і розмірів на кухнях барів, кафе,ресторанів, їдалень, фаст-фудів, інших закладів харчування. Поверхня FROSTY(Італія) може працювати як самостійне обладнання або входити до складутехнологічної лінії.
На лицьовій панелі апарату знаходиться терморегулятор, який дозволяєзадавати температуру +50…+300°С обсмажування, а вбудований термостат оберігаєжарочну поверхню від перегріву. Робоча поверхня - і обладнана бортиками, якізапобігають розбризкуванню жиру.
Особливості:
• Корпус апарату виготовлений нержавіючої сталі, міцний і термостійкий;
• Під час включення агрегату в мережу спрацьовує сигнальний індикатор, щопозначає його готовність до роботи;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Апарат відмінно економить місце при готуванні і може виявитися кращимдекількох сковорідок;
• Безпека і простота в експлуатації, нескладна гігієнічна чистка та догляд;
В комплекті:
• Поверхня для смаження - електро;
• Піддон для збору жиру - 1;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+300 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 500х400 |
| Тип жарочної поверхні: | комбінована |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 310 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 550 мм |