
56 398 ₴
М'ясорубка SIRMAN TC-22 NEVADA 3Ф призначена для подрібнення м'яса і риби в фарш. М'ясорубки SIRMAN - це найкраще рішення у своєму ціновому сегменті. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, зручністю в роботі й корпусом з матеріалу - який не піддається корозії та не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - unger;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 350 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 505x436x424;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Дозволено мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка SIRMAN TC-22 NEVADA 3Ф:
• М'ясорубка 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка SIRMAN TC-22 NEVADA 3Ф:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без кісток.
3. Заборонено роботу м'ясорубки в холосту!
4. При напруженому використанні машини її необхідно зупинити та дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 350 |
| Система ножів: | unger |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.47 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 505 |
| Глибина, мм: | 436 |
| Висота, мм: | 424 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 36 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.47 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 424 мм |
| Глибина | 436 мм |
| Ширина | 505 мм |