



12 590,40 ₴
| Місткість, кг: | 12.5 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 630 |
| Глибина, мм: | 390 |
| Висота, мм: | 800 |
| Вага, кг: | 49 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35 об/хв |
| Маса | 49 кг |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 630 мм |