
4 982 ₴
База під кавоварку комплектується висувною скринькою та прогумованим знімним валом для вибивання кавової гущі.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 150 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Кава "по-турецьки" |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 550 мм |