



74 768,40 ₴
Соковитискач CEADO ES500, незамінне обладнання на кухні ресторану, бару, готельно-ресторанного комплексу, прилад швидко і без будь-яких труднощів приготує продукт для клієнта. Соковитискач відцентровий CEADO працює від звичайної мережі у 220 В.
Соковитискачі діляться на типи призначення, соковитискач CEADO ES500 призначений для м'яких та твердих фруктів та овочів, виготовлена з якісних компонентів, володіє красивим зовнішнім виглядом, що дозволить йому вписатися у Ваш сучасний дизайн кухні.
Важливо:
В комплекті:
1. Соковитискач CEADO ES500.
2. Упаковка.
3. Інструкція.
4. Гарантія 12 місяців.
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал виробу: | литий алюміній |
| Призначення соковичавлювача: | для м'яких і твердих овочів та фруктів |
| Тип віджиму: | центробіжний |
| Швидкість, об/хв: | 3000 |
| Тип управління: | механічний |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 242 |
| Глибина, мм: | 385 |
| Висота, мм: | 512 |
| Вага, кг: | 14.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceado |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 512 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Ширина | 242 мм |