
9 110 ₴
Соковитискач BARTSCHER CS1, незамінне обладнання на кухні ресторану, бару, готельно-ресторанного комплексу, прилад швидко і без будь-яких труднощів приготує продукт для клієнта. Соковитискач з електричним пресом з прижимом BARTSCHER працює від звичайної мережі у 220 В.
Соковитискачі діляться на типи призначення, соковитискач BARTSCHER CS1 призначений для цитрусових, виготовлений з якісних компонентів, володіє красивим зовнішнім виглядом, що дозволить йому вписатися у Ваш сучасний дизайн кухні.
Важливо:
В комплекті:
1. Соковитискач BARTSCHER CS1.
2. Упаковка.
3. Інструкція.
4. Гарантія 12 місяців.
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал виробу: | литий алюміній |
| Призначення соковичавлювача: | для цитрусових |
| Тип віджиму: | електричним пресом з прижимом |
| Швидкість, об/хв: | 980 |
| Тип управління: | автоматичний |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.23 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 220 |
| Глибина, мм: | 330 |
| Висота, мм: | 375 |
| Вага, кг: | 8.6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |