
6 073 ₴
Характеристики:
Професійна кавомолка HURAKAN HKN-М6 призначена для перемелювання кавових зерен, з можливістю регулювання ступеня помолу кави.
| Об'єм контейнера для зерен, кг: | 0.5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 230 |
| Глибина, мм: | 140 |
| Висота, мм: | 430 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 230 мм |