
24 462 ₴
кавоварка Hurakan HKN-ME717 дозволяє готувати чудову каву одним натисканням на кнопку. Передбачає майже всі варіанти напоїв, які можна приготувати з кавових зерен. Проста у використанні та догляді. Потужний насос із тиском 19 бар забезпечує максимальне вилучення аромату та смаку, а також насичену пінку, яка характеризує справжній Еспресо. Сміливий і стильний дизайн чудово доповнить інтер'єр будь-якого сучасного ресторану, бару, а також кав'ярні. Тепер процесом приготування кави можна насолоджуватися! Вбудований капучинатор
• Температура кави 60-90°C
• Режим подвійної кави
• Автоматичне збивання молока, підігрів молока, води
• Лічильник порцій
• Регулювання помелу
• Можливість подачі гарячої води
• Підігрів чашок
• Автоматичне очищення від накипу
• Бункер для відходів на 15 чашок
• носик, що настроюється 80-140 мм
• Захист від перегріву
| Кількість постів: | 1 |
| Капучінатор: | є |
| Об'єм бойлера, л: | 2 |
| Підігрів чашок: | є |
| Тип підключення: | автономне |
| Тип управління: | сенсорне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал, пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 422 |
| Глибина, мм: | 280 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 1.25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Ні |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 422 мм |