



139 781 ₴
Astoria Pratic Avant - Це Кавомашина, готова адаптуватися до будь-яких ситуацій, лінійним стилем.
< div>
| Кількість постів: | 2 |
| Об'єм бойлера, л: | 10.5 |
| Тип підключення: | до водопроводу |
| Тип управління: | автомат |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь/фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 770 |
| Глибина, мм: | 560 |
| Висота, мм: | 540 |
| Вага, кг: | 72 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astoria |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 10.5 л |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб приготування капучино | Ручний |