
30 824 ₴
Хліборізка промислова HURAKAN HKN-PICO12M - професійне обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування і магазинах для нарізки хлібобулочних виробів (хліба, батона, буханок, багетів). Хліборізка HURAKAN (Китай) оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 32 шт. ножів, які забезпечують максимально точну нарізку скибочок 12 мм, корпус апарата - , тип установки даної моделі настільна.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і тихий двигун;
• Ножі з нержавіючої сталі з гострою різальною крайкою;
• Система подачі хліба ;
• Регульована товщина нарізки .
В комплекті:
• Хліборізка 110/220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 32 |
| Макс. висота хліба: | 165 |
| Макс. довжина хліба: | 375 |
| Продуктивність, бух/год: | 240 |
| Товщина нарізки, мм: | 12 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 110/220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 745 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 710 |
| Вага, кг: | 62 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 32 шт. |
| Максимальна продуктивність | 240 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Товщина нарізки | 12 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Загальна висота | 710 мм |
| Загальна ширина | 745 мм |