
Відправка з 01 травня 2026583 808 ₴
Хліборізка промислова APACH MI52 - професійне електромеханічне обладнання, що найбільш часто використовується в пекарнях, ресторанах, закладах громадського харчування, або кафе для нарізки хліба, багетів, батонів, буханок. Хліборізка APACH (Італія) оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: шт. ножів, які забезпечують точну нарізку шматочків хліба 11 мм, корпус апарата - , тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і безшумний двигун;
• Серія гострих ножів зі змінною відстанню;
• Ножі хліборізки поміщені в захисний кожух;
• Регульована товщина нарізки .
В комплекті:
• Хліборізка 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Макс. висота хліба: | 165 |
| Макс. довжина хліба: | 520 |
| Товщина нарізки, мм: | 11 |
| Тип управління: | автоматичне |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 677 |
| Глибина, мм: | 2271 |
| Висота, мм: | 1281 |
| Вага, кг: | 347 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Автоматичне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 11 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Загальна висота | 1281 мм |
| Загальна ширина | 677 мм |