
Відправка з 01 травня 2026240 830 ₴
Хліборізка промислова APACH CР42S - вид професійного обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування і магазинах для порціонної нарізки хліба, булок, батонів. Хліборізка APACH (Італія) дуже популярний в Україні та за кордоном завдяки своїй простоті, безпеці та надійності. Але найголовніша гідність даного апарату - це значне скорочення часу витраченого на нарізку хліба.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: шт. ножів, які максимально точно нарізають хліб на рівні скибочки 11 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і тихий двигун;
• Серія гострих ножів зі змінною відстанню;
• Система подачі хліба ;
• Можливість регулювання товщини нарізки .
В комплекті:
• Хліборізка 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Макс. довжина хліба: | 420 |
| Товщина нарізки, мм: | 11 |
| Тип управління: | автоматичне |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глибина, мм: | 781 |
| Висота, мм: | 1247 |
| Вага, кг: | 130 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Автоматичне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 11 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 кг |
| Загальна висота | 1247 мм |
| Загальна ширина | 570 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Довжина | 420 мм |