


24 183 ₴
Тістоміс HURAKAN HKN-25HN важливе обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед великого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa, тістоміси HURAKAN (Китай) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Тістоміси HURAKAN - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість у своєму ціновому сегменті.
Тістоміс HURAKAN HKN-25HN оснащений діжею на 50 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний, забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс HURAKAN HKN-25HN дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм діжі, л: | 50 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 40 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 820 |
| Глибина, мм: | 605 |
| Висота, мм: | 735 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 50 л |
| Продуктивність | 40 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 820 мм |