
33 455 ₴
Тістоміс HURAKAN HKN-30SN2V необхідне обладнання, що часто використовується як в кафе, барі, ресторані, піцерії, так і в будь-якому іншому підприємстві громадського харчування по виробництву кондитерських або хлібобулочних виробів. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед великого вибору тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa, тістоміси HURAKAN (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси HURAKAN - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс HURAKAN HKN-30SN2V оснащений діжею на 30 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 18 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний, забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс HURAKAN HKN-30SN2V дуже легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином та споліскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | фарбований метал |
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 18 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 10/20 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 125/250 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 445 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 102 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 18 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 250 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 102 кг |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 445 мм |