
Відправка з 01 травня 2026511 123 ₴
Тістоміс APACH V-R 60 важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах, піцеріях. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання, тістоміси APACH (Італія) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Тістоміси APACH - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс APACH V-R 60 укомплектований діжею на 117 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 4-60 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний, забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс APACH V-R 60 дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість моторів: | 2 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 117 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 4-60 |
| Таймер: | є 2 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Реверс: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5.35 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 698 |
| Глибина, мм: | 1126 |
| Висота, мм: | 1385 |
| Вага, кг: | 380 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 60 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 5.35 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 380 кг |
| Висота | 1385 мм |
| Ширина | 698 мм |