
Відправка з 01 травня 2026577 589 ₴
Тістоміс APACH V-R 120 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень, піцерій і кондитерських. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед великого вибору тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання, тістоміси APACH (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси APACH - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн, що є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс APACH V-R 120 оснащений діжею на 188 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 8-120 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний, забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс APACH V-R 120 дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином та споліскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість моторів: | 2 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 188 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 8-120 |
| Таймер: | є 2 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Реверс: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 779 |
| Глибина, мм: | 1251 |
| Висота, мм: | 1502 |
| Вага, кг: | 545 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 6.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 545 кг |
| Висота | 1502 мм |
| Ширина | 779 мм |