

Відправка з 01 травня 2026389 774 ₴
Тістоміс APACH TW60 дворучний важливе обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень, піцерій і кондитерських. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед великого вибору тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання, тістоміси APACH (Італія) користуються великим попитом у кухарів. Тістоміси APACH - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн, що є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс APACH TW60 дворучний оснащений діжею на 95 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 60 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - , забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс APACH TW60 дворучний дуже просто миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 95 |
| Одноразове завантаження борошна, кг: | 2-38 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 60 |
| Регулювання висоти руки: | є |
| Таймер: | є 2 |
| Швидкість, об/хв: | 40/60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.7 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 690 |
| Глибина, мм: | 870 |
| Висота, мм: | 1420 |
| Вага, кг: | 272 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 60 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 60 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.7 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 95 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 272 кг |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 690 мм |