
32 356 ₴
Тістоміс HURAKAN HKN-M20SN2V основне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед великого вибору тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання, тістоміси HURAKAN (Китай) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Тістоміси HURAKAN - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс HURAKAN HKN-M20SN2V укомплектований діжею на 21 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 10 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний, забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс HURAKAN HKN-M20SN2V дуже просто миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | фарбований метал |
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 21 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 10 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 90 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 10 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 21 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 390 мм |