
59 891 ₴
Тістоміс ITPIZZA M25 2S 400V основне електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед широкого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання, тістоміси ITPIZZA (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси ITPIZZA - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість у своєму ціновому сегменті.
Тістоміс ITPIZZA M25 2S 400V укомплектований діжею на 22 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 17 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний, забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ITPIZZA M25 2S 400V дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання корпусу: | фарбований метал |
| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 17 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 680 |
| Висота, мм: | 700 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 390 мм |