

65 841,60 ₴
Слайсер HURAKAN HKN-GSP300 AUTO - обладнання, що часто використовується для нарізки ковбас, м'яса, овочів, сиру на рівні шматочки/скибочки. Слайсер HURAKAN визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 300 мм ніж, який без проблем нарізає продукт на красиві, рівні скибочки 0…4 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі .
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 300 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…4 |
| Швидкість обертів ножа, об/хв: | 280 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 660 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |