
26 992 ₴
Слайсер SIRMAN MIRRA 275 CE - вид професійного обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, барах, ресторанах, точках фаст-фуд і навіть магазинах для тонкої нарізки різних продуктів: ковбаси, шинки, сиру й овочів. Слайсер SIRMAN дуже популярний в Україні та за кордоном завдяки своїй простоті, безпеці та надійності. Але найголовніша перевага даного апарату - це значне скорочення часу витраченого на нарізку продуктів.
Дана скиборізка має міцний 275 мм ніж, який без проблем нарізає продукт на красиві, рівні скибочки 0…13 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Матеріал ножа: | нержавіюча сталь |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 190х200 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…13 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 640 |
| Глибина, мм: | 610 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.16 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |