
42 363,60 ₴
Слайсер SIRMAN MIRRA 250 CE (тефлон) - професійне електромеханічне обладнання, що найбільш часто використовується в м'ясних магазинах, супермаркетах, гастрономах, кафе або барах для тонкої нарізки різних продуктів: ковбаси, шинки, сиру й овочів. Слайсер SIRMAN оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 250 мм ніж, який забезпечує точну нарізку слайсів 0…13 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 250 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Матеріал ножа: | тефлонове покриття |
| Розмір продукту що нарізається, мм: | 175х200 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…13 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глибина, мм: | 560 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |