
Відправка з 01 травня 2026353 841 ₴
Планетарний міксер APACH APL 80 3Ф важливе професійне електромеханічне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, ресторанах, столових і кафе. Міксер планетарний дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішування тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, заощадити витрати часу і залучати менше персоналу для приготування кінцевого продукту загальним обсягом 80 літр. Серед великого вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання, міксери APACH (Італія) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер APACH - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер APACH APL 80 3Ф дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного очищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм діжі, л: | 80 |
| Швидкість, об/хв: | 100/450 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 830 |
| Глибина, мм: | 1030 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Вага, кг: | 280 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 450 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 80 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 830 мм |