
Відправка з 01 травня 2026237 682 ₴
Планетарний міксер APACH APL 40 3Фнеобхідне основне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер планетарний використовується для замісу бісквітного, дріжджового (високої вологості) і рідкого тіста, спеціального тіста для кексів, вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а так само майонезу загальним обсягом 40 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання, міксери APACH (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Планетарний міксер APACH - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер APACH APL 40 3Ф дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і споліскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного очищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Швидкість, об/хв: | 100/450 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 810 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Вага, кг: | 245 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 450 об/хв |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 245 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 810 мм |