
Відправка з 01 травня 2026161 622 ₴
Планетарний міксер APACH APL 20 3Фнеобхідне основне електромеханічне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських цехах, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Міксер планетарний призначений для швидкого і якісного замішування дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним обсягом 20 літр. Серед величезного асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання, міксери APACH (Італія) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер APACH - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер APACH APL 20 3Ф просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і споліскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного очищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Матеріал виробу: | фарбований метал |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 100/450 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 630 |
| Глибина, мм: | 670 |
| Висота, мм: | 1130 |
| Вага, кг: | 120 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 450 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота | 1130 мм |
| Ширина | 630 мм |