
1 691 ₴
Кутер HURAKAN HKN-SG100 типу для спецій - електромеханічне обладнання, яке використовується в ресторанах, супермаркетах, їдальнях, кондитерських цехах для подрібнення для спецій. Завдяки регулюванню швидкості можна самостійно управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Промисловий кутер складається з чаші, що кріпиться на корпусі та ножів які розташовуються в нижній частині чаші й при обертанні подрібнюють продукт поміщений в чашу кутера.
Особливості:
• Одним з найважливіших плюсів цього апарату - швидкість здійснених операцій;
• Ножі в чаші кутера встановлені досить низько, щоб можна було готувати маленькі порції;
• Корпус - нержавіюча сталь;
• Потужний двигун для постійного використання;
• Пульт з натискними кнопками;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Обсяг чаші 0.1 літри;
• Можливість роботи зі швидкістю 28000 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 0.1 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується довгими і середніми ножами з зубчиками, здатними дробити м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на ⅔, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 0.1 |
| Призначення: | для спецій |
| Швидкість, об/хв: | 28000 |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип управління: | електромеханічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 170 |
| Глибина, мм: | 170 |
| Висота, мм: | 350 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |