
Відправка з 01 травня 202675 358 ₴
Кутер APACH МАС100 (сухародробарка) типу - - професійне обладнання, яке використовується в ресторанах, супермаркетах, їдальнях, ковбасних, кондитерських цехах для подрібнення сухого чи обсмаженого хліба. Завдяки регулюванню швидкості можна самостійно управляти подрібненням. Більша швидкість - дрібніше подрібнення. Промисловий кутер складається з чаші, що кріпиться на корпусі та ножів які розташовуються в нижній частині чаші й при обертанні подрібнюють продукт поміщений в чашу кутера.
Особливості:
• Максимальний час операції в сучасних моделях займає не більше чотирьох-п'яти хвилин;
• Ножі в чаші кутера розташовані низько, щоб можна було готувати маленькі порції;
• Потужний двигун для постійного використання;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Ємність діжі літри;
• Можливість роботи зі швидкістю об/хв;
В комплекті:
• Кутер л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується широкими ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, форма яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Працює при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Призначення: | для подрібнення сухого чи обсмаженого хліба |
| Продуктивність, кг/год: | 80 |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип управління: | електромеханічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 312 |
| Висота, мм: | 882 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 23 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 80 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 882 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |