
49 935 ₴
Морозильна шафа HURAKAN HKN-GX600BT SS - професійне холодильне обладнання, що найбільш часто використовується на кухнях ресторанів, громадського харчування, їдальнях, кафе і барів для тривалого зберігання продуктів. Морозильна камера HURAKAN (Китай) - вельми популярна в Україні та за кордоном завдяки своїм характеристикам і позитивним відгуками у сфері HoReCa. Але найголовніша гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Морозильна шафа HURAKAN HKN-GX600BT SS об'ємом 600 л на 5 полиць з розміром полиць або гастроємностей: . Товщина ізоляції: мм та потужність компресора в кВт дозволяє заморозити продукти в діапазоні: -18...-22 ℃.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор у своєму ціновому сегменті ;
• Порівняно невеликі габарити при солідному обсязі камери;
• Високі показники швидкості заморозки великих обсягів продукції;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 600 л;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Замок: | є |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Об'єм, л: | 600 |
| Тип дверей: | глухі |
| Холодагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 780 |
| Глибина, мм: | 740 |
| Висота, мм: | 1900 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 600 л |