
92 880 ₴
Морозильна шафа HURAKAN HKN-GX1410BT INOX - професійне холодильне обладнання, що часто використовується в секторі HoReCa для заморозки м'яса, риби, овочів і борошняних виробів. Морозильна камера HURAKAN (Китай) - вельми популярна в Україні та за кордоном завдяки своїм характеристикам і позитивним відгуками у сфері HoReCa. Але найголовніша гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Морозильна шафа HURAKAN HKN-GX1410BT INOX об'ємом 1300 л на полиць з розміром полиць або гастроємностей: . Товщина ізоляції: мм та потужність компресора в 0.78 кВт здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -18...-22 ℃.
Особливості морозильної шафи, купити яку можна в нашому магазині:
• Кращі у своєму сегменті показники потужності;
• Ідеальний місткий простір для зберігання великої кількості м'яса, риби, птиці та овочів;
• Широкий діапазон температур для різних типів вмісту морозильної камери;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 1300 л;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...-22° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Об'єм, л: | 1300 |
| Тип дверей: | глухі |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.78 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1480 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 200 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.78 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1300 л |