
Відправка з 01 травня 202629 618,40 ₴
Димогенератор-коптильня Apach SMK02 призначений для виготовлення овочів гарячого та холодного копчення на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Ємність заповнюється дерев'яною тріскою або стружкою і поміщається в пароконвектомат або конвекційну піч.
Характеристики:
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.11 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 258 |
| Глибина, мм: | 304 |
| Висота, мм: | 100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 100 мм |
| Ширина коптильні | 258 мм |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.11 Вт |