
8 668,80 ₴
Піч мікрохвильова MIG 27 SS - потрібне обладнання для використання в кухнях невеликих підприємств громадського харчування – їдалень, кафе, маленьких ресторанчиків. У мікрохвильовій печі можна розігрівати практично будь-які страви.
Спеціально спроектована для інтенсивної Експлуатації мікрохвильова Scan Піч MIG 27 SS, з легкістю справляється з підвищеними навантаженнями в години напливу відвідувачів. 8 програм приготування. Функція гриля дозволяє рівномірно підсмажувати м'ясні та рибні продукти: висока якість прожарювання і рум'яна ароматна скоринка не залишать байдужим жодного клієнта! Внутрішнє підсвічування дозволяє контролювати процес приготування, не відчиняючи дверцят.
| Об'єм камери, л: | 23 |
| Функція гриль: | є |
| Тип управління: | електронне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 486 |
| Глибина, мм: | 396 |
| Висота, мм: | 293 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 220 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 293 мм |
| Ширина | 486 мм |