
50 619,60 ₴
Піч для піци HURAKAN HKN-HEP2 - одне з основних теплових обладнань, яке використовується для приготування піци на професійних кухнях піцерій, кафе і ресторанів. Піч для піци виробника HURAKAN це максимальна простота та зручність в роботі, надійна конструкція апарату та нескладне технічне обслуговування і звичайно ж надійні матеріали збірки.
Піч для піци HURAKAN HKN-HEP2 з підключенням 380 вольт і потужністю 8.4 кВт, має 2 камери та максимальну кількість піци, що випікається - штук, діаметром до мм, що дозволяє повністю впоратися з завданнями професійної кухні.
Особливості:
• Рівномірний розподіл температури по камері;
• Температурний режим в печі регулюється в діапазоні +50…+450 °С;
• Температурні регулятори забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі;
• Внутрішній розмір камери 600х600 мм.
В комплекті Піч для піци HURAKAN HKN-HEP2:
• Піч для піци 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 600х600 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+450 |
| Кількість камер: | 2 |
| Підсвічування камери: | є |
| Тип управління: | механічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 8.4 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 890 |
| Глибина, мм: | 790 |
| Висота, мм: | 750 |
| Вага, кг: | 90 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 8.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 890 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 90 кг |