
31 884 ₴
Піч для піци APACH AMM4 - це обладнання, яке призначене для приготування різних видів піци на будь-якій професійній кухні, де в меню є класична піца. Піч для піци виробника APACH це простий та інтуїтивний дизайн апарату, простота конструкції агрегату та його тех. обслуговування і звичайно ж міцність конструкції корпусу.
Піч для піци APACH AMM4 з підключенням 380 вольт і потужністю 4.8 кВт, має 1 камери та максимальну кількість піци, що випікається - 4 штук, діаметром до 340 мм, що дозволяє повністю впоратись з випічкою піци, а також заморожених крастів.
Особливості:
• Спеціальна геометрія нагрівальних елементів забезпечує рівномірний розподіл температури по всьому об'єму теплової камери;
• Температурний режим в печі регулюється в діапазоні +50…+450 °С;
• Окремі перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі для піци;
• Внутрішній розмір теплової камери 700х700х130 мм.
В комплекті Піч для піци APACH AMM4:
• Піч для піци 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 700*700*130 |
| Діаметр піци, мм: | 340 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+450 |
| Кількість камер: | 1 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 4 |
| Підсвічування камери: | є |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4.8 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 935 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 330 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 935 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 65 кг |