
76 590 ₴
Піч для піци APACH AML66 - теплове обладнання сектора HoReCa, яке використовується для приготування піци на кухні піцерії, кафе, бару чи ресторану. Піч для піци виробника APACH це ергономічний дизайн, простота конструкції агрегату та його тех. обслуговування і звичайно ж міцність конструкції.
Піч для піци APACH AML66 з підключенням 380 вольт і потужністю 18 кВт, має 2 камери та максимальну кількість піци, що випікається - 12 штук, діаметром до 350 мм, що дозволяє повністю впоратись з випічкою піци, а також заморожених крастів.
Особливості:
• Рівномірний нагрів камери;
• Температурний режим в печі в діапазоні +50…+500 °С;
• Перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів печі для піци;
• Внутрішній розмір камери 720х1080х140 мм.
В комплекті Піч для піци APACH AML66:
• Піч для піци 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Внутрішній розмір печі, мм: | 720*1080*140 |
| Діаметр піци, мм: | 350 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+500 |
| Кількість камер: | 2 |
| Кількість піци, що випікається, шт: | 12 |
| Підсвічування камери: | є |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 18 |
| Напруга, В: | 380 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1010 |
| Глибина, мм: | 1210 |
| Висота, мм: | 750 |
| Вага, кг: | 300 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1010 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 300 кг |