
5 418 ₴
Апарат для приготування попкорну Hurakan HKN-PCORN
Технічні характеристики:
Інтервал температури: 50-250°С.
Продуктивність - 1/2 чаші за хвилину.
Розміри апарату – 510x380x680 мм,
Потужність: - 1.4 кВт.
Вага: 17.5 кг.
Необхідна напруга: - 220 В.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+250 |
| Продуктивність, чаші/хв: | 0.5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 510 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 680 |
| Вага, кг: | 17.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 510 мм |