
19 401,60 ₴
Професійна сиротерка Sirman GP підходить для твердих сортів сиру, сухих горіхів. Сиротерка складається з двигуна в захисному кожусі та завантажувальної лійки, яка вставляється в горловину робочого вузла. Машина міцно встановлюється на робочій поверхні завдяки прогумованим ніжкам. Безпосереднє подрібнення відбувається за рахунок обертання конуса з отворами.
Лита конструкція подрібнювача для сиру виготовлена з полірованого алюмінію. Потужний вентильований асинхронний двигун має захист від навантаження. Швидкість обертання двигуна: 1400 об/хв. Діаметр терки 110 х 65 мм. Диск-терка із нержавіючої сталі. Ідеально підходить для ресторанів, кафе, піцерії.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, кг/год: | 30 |
| Розміри горловини, мм: | 110х65 |
| Швидкість, об/хв: | 1400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.38 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 290 |
| Глибина, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 0.38 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна продуктивність | 30 кг/год |
| Тип керування | Електрична |