
92 725,20 ₴
Пила стрічкова для м'яса SIRMAN SO-1840 F3 з довжиною пилки 1840 мм - це електромеханічне обладнання для швидкого та точного оброблення великих продуктів з м'яса (туш) на акуратні та рівні шматки. Пила для обробки м'яса широко використовується для обвалки туш, розрізання м'яса з кістками та нарізки заморожених м'ясних продуктів. При висоті різу 250 мм стрічкова пила дозволяє без зайвих зусиль нарізати м'ясо на рівні шматки, чого не зробити, наприклад, за допомогою ножа чи сокири.
Стрічкові пили SIRMAN - найбільш популярне обладнання у своєму класі завдяки ідеальному поєднанню надійних матеріалів обробки, простоти взаємодії з апаратом та оптимальних масогабаритних якостях. Пили є незамінним обладнанням на м'ясокомбінатах, супермаркетах, а також ресторанах, що пропонують велику кількість м'ясних делікатесів.
*Примітка: не дивлячись на те, що стрічкова пила оснащується всіма необхідними засобами захисту: притискною панеллю та захисними екранами, все ж вона не забезпечує 100% захист кінцівок оператора. Для забезпечення всіх необхідних заходів безпеки обслуговуючий персонал повинен працювати за пилкою в спеціальних кольчужних рукавицях.
Пристрій обробляє тушу за допомогою довгої, тонкої стрічкової пилки, закріпленої на двох шківах: ведучому та веденому, які приводяться в рух електродвигуном. Через те, що пила буквально знаходиться на шківах - товщину і висоту різу легко регулювати. Працювати за пристроєм простіше простого: перед початком різу потрібно просто встановити висоту і товщину різу, після чого залишається тільки подавати продукт під пилку.| Висота розпилу, мм: | 250 |
| Довжина полотна, мм: | 1840 |
| Матеріал виробу: | метал з анодованим оздобленням |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 430x475 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 720 |
| Глибина, мм: | 570 |
| Висота, мм: | 1200 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Маса | 40 кг |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |